מהי קניית קישורים

קידום אתרים

תחום קידום האתרים האורגני הוא תחום מרתק בפני עצמו. בשונה מקידום ממומן, בו דרך והצלחת הפרסום תלויה עיקר בתקציבים וכסף זמין שמושקע בשיווק הדיגיטלי ברשת, הקידום האורגני תלוי נטו באיכות וסמכות אתר האינטרנט ובעיקר באיכותו ומקצועיותו של מקדם האתרים שלקח את האתר תחת חסותו.

תהליכי הקידום אתרים האורגני מורכבים ממגוון דינמי של תהליכים ופעולות, שמטרתם העיקרית היא לשפר את נראות ואיכות האתר, לבסס אותו כאתר מהימן וסמכותי וכך לדחוף אותו קדימה בתוצאות החיפוש של גוגל. אחד מהתהליכים המהותיים ביותר בתחום הקידום האורגני הוא עניין קניית קישורים חיצוניים.

הקישורים, ובשם הלועזי שקצת יותר מוכר – לינקים, הם מעין רשת רחבה המופצת ברחבי רשת האינטרנט, והם אלו המקשרים בין אתרים אחרים אל אתר האינטרנט שנמצא בבעלותנו. ממש כמו שאדם בונה לעצמו רשת רחבה של מכרים ואנשים שהוא מכיר ממקומות שונים, כך הוא הופך במשך הזמן להיות הרבה יותר מוכר, אמין וסמכותי כלפי אחרים כי הוא מקושר לאנשים שונים וצבר מוניטין טוב – וככה בדיוק פועל העניין של הקישורים החיצוניים מבחינת האתר.

היתרונות של קניית קישורים חיצוניים

כאמור, הקישורים החיצוניים שמגיעים לאתר שלנו מאתרים אחרים מעידים עלינו כמחזיקי אתר איכותי וטוב. ביסוס האתר כאיכותי משפיע באופן חיובי על הגולשים ברשת, ובעיקר על האלגוריתם של גוגל שבעזרת ערוצי הקישורים שהאתר שלנו יצר – הוא מבין כי אנו מקושרים ברשת באופן חיובי.

חשוב להבין כי אותם קישורים חיצוניים שמובילים לאתר שלנו מוכרחים להיות בעלי בסיס איכותי, שאלו קישורים שמגיעים מאתרים אחרים שהם נוגעים בתחום בו האתר שבבעלותנו עוסק, ובעיקר שאלו גם כן אתרים איכותיים וסמכותיים ככל האפשר. קישורים חיצוניים המגיעים מאתרים כמה שיותר מוכרים וגדולים ברשת, כך יכולים לבסס את האתר שלנו בצורה טובה יותר.

כיצד ניתן להשיג קישורים?

ישנן דרכים שונות להשיג קישורים חיצוניים מאתרים רלוונטיים ואיכותיים, שאחת מהן היא באמצעות יצירת שיתופי פעולה וקשרים הדדיים של קניית קישורים בתמורה לפרסום מאמר או תוכן בעל ערך שיכול להגדיל את התנועה אל האתר המוציא את הקישור, וכמובן גם את התנועה שתגיע אל האתר שנמצא בבעלותנו.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לעשות השוואת מחירים בין צלמי חתונות?
חתונה זה דבר מרגש, שכולל עימו ארגון חתונה מה שיכול להיות דבר מרגש פחות, בעיקר כאשר אנו מבינים במהירות...
קרא עוד »
אפר 14, 2016
כיצד הסיומות החדשות יכולות לעזור לסטארטאפים?
  אחד המאבקים הקשים ביותר בתחום האינטרנט מתרחש הרחק מעיני הגולשים, למעשה הוא מתרחש רק בקרב בעלי...
קרא עוד »
פבר 27, 2016
mpls – שיפור מערך התקשורת בעסק
אלו מכם שיהיו מעוניינים לדאוג למערך התקשורת של העסק שלהם ובצורה הטובה ביותר שניתן להעלות על הדעת...
קרא עוד »
אוק 23, 2017