מדריך מהיר למשתמשי ווינדוס שרוצים לעבור למק

מדריך מהיר למשתמשי ווינדוס שרוצים לעבור למק

מי אינו מכיר את ווינדוס? נדמה כי כל מי שנגע אי פעם במחשב, וזה אומר – כולנו, מכיר את הסמל של מערכת ההפעלה של ווינדוס ויודע כי זה מה שלמעשה מפעיל את כל מערכות המחשב שלו. אך האם ווינדוס היא אכן מערכת ההפעלה הבלעדית? האם רק היא מסוגלת להפעיל את המחשב שלנו? כאן חשוב להכיר את האפשרויות הנוספות הקיימות בשוק המחשבים. לינוקס ומק.

קראו על תיקון מק

מערכת לינוקס – למי זה מתאים?

למעשה תוכנת ווינדוס היא אכן תוכנה מעולה ומשובר במערכת משוכללת שהשיגה את מקומה ביושר מוחלט. היא פועלת היטב, היא מתאימה לכל סוגי התוכנות הרגילות אשר בהם נעשה שימוש במחשבים השונים והאי גם מציעה מענה כמעט בכל תחום בו נעשה שימוש במחשב. התוכנה מתאימה גם לגיימרים, לעיבודים גרפיים שונים, לצפייה סרטי וידאו ועוד ועוד.

לינוקס – למי ולמה?

לינוקס לעומת ווינדוס היא מערכת יותר פשוטה ופחות יומרנית. אך מדובר בתוכנה אשר פועלת היטב והיא בהחלט מוכיחה את עצמה בשטח. היא מציעה מענה מושלם לכל מי שרוצה לעבוד עם תוכנה פשוטה אך כזו שאפשר לערוך בה שינויים, ניתן לערוך אותה ואפשר לפתח אותה לכיוונים ושונים. היות ולינוקס היא תוכנה אשר פועלת על קוד פתוח, על כן הרבה יותר פשוט לשלוט על הפיתוח ועל השינויים בה כמו גם על ההתקנה המדויקת שלה בהתאם לתוכנות הרצויות לנו במחשב. זאת לעומת ווינדוס אשר היא מבוססת על קוד סגור וכמו שהיא, כך היא נשארת במחשב.

עוברים למק

אז מי בכל זאת זקוק למק? אז כאן חשוב לדעת כי נכון שווינדוס היא מערכת הפעלה מדהימה ומשוכללת, עדיין ישנן תוכנות כבדות אר דורשות משהן מעבר לווינדוס. מודבר על התוכנות של עריכת וידאו, תוכנות לעריכת תמונות גרפיות ועוד. עבור המטרות הללו יהיה הרבה יורת נוח ומתאים לעשות שימוש בתוכנת מק. ברור כי המקצוענים לא מוותרים על מערכת ההפעלה של מק והם אכן נהנים מביצועים הרבה יותר גבוהים כמו גם מתוצאות הרבה יותר איכותיות. אנשים אלו ללא ספק יעדיפו תיקון מקבוק פרו מקניית PC.

חשוב להכיר את המערכות השונות וכך להחליט בצורה חכמה ומחושבת.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ביקורת מערכת מידע
אפשר לומר שהזמנת ביקורת מערכת מידע מאפשרת לנו לדעת שהמידע שלנו מאובטח באופן ראוי על בסיס קבוע ולישון...
קרא עוד »
יול 23, 2016
חנות וירטואלית – החנות שמוכרת בשבילך
אנחנו שומעים רבות על העובדה שהאינטרנט שינה את הדרך בה אנחנו יכולים להרוויח כסף, את הדרך בה אנחנו...
קרא עוד »
נוב 09, 2017
הכנת מצגת
קראתם את הספר או ראיתם את הסרט? רוב האנשים יענו הם צפו בסרט ובכלל לא ידעו שקיים ספר.  מצגת היא הדרך...
קרא עוד »
דצמ 25, 2017