מה קורה אם מפסיקים קידום אורגני?

KillerMedia

יש הרבה מאוד דרכים לקדם עסק, ואם זה עסק שיש לו נוכחית אונליין זה יכול להיות רלבנטי לבצע פעולת קידום אתרים אורגני שמסייעת לעסק הזה להיות בולט ולא להשתרך מאחור בין כל יתר העסקים שנמצאים באותו תחום עסקי. השאלה היא מה קורה, לאחר שכבר מגיעים אל דירוגים גבוהים בגוגל, והאתר כבר אינו קודם באופן אורגני? 

פעולות קידום שממשיכות לשאת פירות

ברגע בו מתחילים פעולה של קידום זה חשוב מאוד להבין כי מדובר במרתון, ולא במרוץ למרחק קצר. העבודה על אתר ומחוצה לו מצריכה הרבה מאוד עבודה, וככל שהאתר מציב אתגר גדול יותר, כך נדרשת עבודה שהיא הרבה יותר מורכבת ומצריכה הרבה מאוד זמן וכוח אדם. ככל שחברת קידום תדע כיצד להקצות את המאמצים של הקידום כך גם התוצאות של הקידום תהיינה למשך של תקופה לאחר שפעולת הקידום עצמה כבר הופסקה. כל פעולה ופעולה ממשיכה לדאוג כי האתר עדיין יופיע בתוצאות החיפוש, אפילו במקומות גבוהים בדף התוצאות של גוגל, אבל, וזה אבל מאוד גדול- התוצאות תשמרנה כל עוד לא יהיה מאמץ של חברת קידום עבור חברות מתחרות.

נקודת הסיום של הקידום?

יש מקדמים שיאמרו כי הם הצליחו לעשות את המירב עבור חברה שאותה הם מקדמים, ויש כאלה שאפילו לא ייקחו את הטיפול בקידום עבור עסקים מסוג מסוים שבו התחרות היא גדולה מידי. השאלה היא אם לאחר סיום של פעולות הקידום כליל, האם עדיין הקידום האורגני יהיה בתוקף לנצח? כמובן שלא. כל העת קמות להן חברות חדשו שפונות אל חברות קידום כמו KillerMedia, על מנת שיקדמו אותם, ולכן, קודם כל יש להבין כי קידום מצריך סבלנות, כי הוא לא מתרחש לפתע פתאום אלא לאחר עבודה שקדנית של כמה וכמה חודשים, ולאחר מכן יש לשמר את התוצאות של הפעולות שנעשו עבור הקידום כדי שזה ימשיך לשאת פירות בביטויים שעליהם עמלים.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יחסי ציבור באינטרנט
עבור אנשים שלא נאורים בתחום, צמד המילים "יחסי ציבור" מעורר ישר אסוציאציה של מסיבות עיתונאים, פרסומים...
קרא עוד »
יול 21, 2016
איזה סוג של עסק מתאים לך לקנות
יזמים רבים בארץ מעוניינים לרכוש עסקים בתחומים שונים אך אינם יודעים איזה עסק יכול להתאים לאורח החיים...
קרא עוד »
מאי 24, 2016
כתיבה שיווקית
בכל פעם שמסתירים את המילה שיווק בתוך התוכן שאתם קוראים, שלא נדבר על הכותרת, כדאי שיעלו לכם שאלות לגבי...
קרא עוד »
דצמ 22, 2016