אסטרטגיה שיווקית- הפירמידה המושלמת

אסטרטגיה שיווקית היא הכלי היעיל ביותר עבור כל עסק שרוצה למכור את המוצרים שלו באופן המוצלח ביותר. כבעלי עסקים ידוע לנו כי ללא מהלכים שיווקיים נכונים לא נוכל להגדיל את קהל הלקוחות שלנו. ישנם מספר רב של אסטרטגיות שיווקיות ועל מנת לבחור באסטרטגיה הנכונה חשוב להתאים אותה הן עבור העסק הפרטי שלכם והן עבור התוצאות אותן אתם מבקשים לקבל. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי בניית פירמידה נכונה.

מהי אסטרטגיה שיווקית?

כיום, שיווק דיגיטלי לעסקים הפך להיות דרך לגיטימית ואף איכותית ומוצלחת מאוד להגיע לקהל יעד גדול יותר מאי פעם. בניית אסטרטגיה שיווקית עבור העסק תמנף אותו ותגדיל את המכירות. האסטרטגיה לרוב בנויה על מספר רב של סוכנים אשר עוסקים מצד אחד במכירת המוצר עצמו אך מצד שני מגייסים סוכנים נוספים בעצמם אשר יעבדו תחתם. למעשה מדובר בסוג של פירמידה אך היא ללא ספק הפירמידה המושלמת.

כל אדם ואדם יכול להיות משווק ברשת, האסטרטגיה מאפשרת לאדם הפרטי להגיע ללקוחות רבים בכדי למכור מוצר ממשי מה שמכניס רווחים רבים ומנגד גם גיוס הסוכנים עצמם מאפשר ליהנות מרווחים נוספים ולכן מדובר בדרך פשוטה להתקדם במעלה הפירמידה. ככל שיכולות המכירה של כל סוכן וסוכן יהיו גבוהות יותר כך המכירות יהיו מוצלחות יותר. 

למה דווקא פירמידה?

למרות שרבים נוטים לחשוב כי פירמידה שיווקית הינה למעשה דרך לא כל כך אמינה למכור זוהי אחת מהאסטרטגיות השיווקיות היעילות והטובות ביותר. פירמידה שיווקית מאפשרת לכל אדם ואדם להיכנס לתחום השיווק וליהנות מרווחים יפים, היא מקדמת את המוצר ביעילות ומאפשרת לו להגיע לקהלים חדשים אליהם הוא לא היה נחשף ללא דרך זאת וכמובן מתגמל באופן משמעותי את העוסקים בתחום.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדעי המחשב: כל מה שצריך לדעת על התואר הנחשק
אחד התארים הפופולאריים והחשובים ביותר שיש באקדמיה הוא התואר למדעי המחשב. בשני העשורים האחרונים,...
קרא עוד »
ינו 08, 2020
כך אתם באמת מגנים על מערך המחשוב שלכם
אין ספק כי אנו חיים היום בעולם דיגיטלי, עולם המבוסס על כמויות עצומות של דאטה שיש לשמור עליה מפני...
קרא עוד »
יול 22, 2020
בחירת פונט לעיצוב לוגו
מתוך אלפי הפונטים הקיימים, אך תדע איזה פונט מתאים עבור הלוגו של העסק שלך? הלוגו של העסק הוא אחד הדברים...
קרא עוד »
יול 07, 2016