גיוס מעסיקים באמצעות סרטוני תדמית – זה הדבר הבא!

מעסיקים מוצאים את עצמם לא פעם בנקודת חיפוש אחר עובדים רלוונטיים. זאת כדי לקדם את העסק באופן יעיל תוך שילוב עובדים מתאימים ומועילים לעסק. פעמים החיפוש עשוי להיות מורכב, האיתור מסורבל וההתאמה – נמוכה. כדי למצוא את העובדים שמדויקים לכם, כדי למקסם את ההתאמה ולסנן מראש את הפניות כדאי לפעול חכם. כיצד? סרטוני תדמית וידאוהד יכולים להיות הכלי היעיל ביותר לצורך גיוס מעסיקים.

סרטוני תדמית שמספרים כל מה שצריך

סרטוני תדמית טובים יכולים לשרת אתכם היטב, להציע את המשרות שלכם מול קהל עובדים רלוונטי שאכן יתאים לאופי המשרות והפעילות שלכם. בסרטון תדמית אתם עורכים את ההיכרות הראשונית והנכונה מול העובדים הפוטנציאליים על מנת לגרום לכך שפונים מתאימים יצרו קשר וישלחו קורות חיים למשרות הרלוונטיות. זו הדרך לסנן פניות לא מתאימות ולהביא לכך שפונים רלוונטיים אכן יצרו קשר ויפנו אליכם למטרות גיוס והעסקה.

פעולה יעילה חוסכת משאבים בגיוס מעסיקים

חשוב לציין כי פעולה יעילה מול מחפשי עבודה עשויה לחסוך משאבים רבים מחד, ומאידך לצמצם את ההתעסקות סביב הנושא. כי ככל שהחיפוש ממוקד יותר, ככל שהחיפוש פונה בצורה ישירה וקצרה יותר אל מי שהמשרות המדוברות עשויות להתאים לו, כך מסע הסינון יהיה קצר וממוקד יותר. מסיבה זו חשוב כל כך לתכנן היטב את סרטי גיוס מעסיק ולשקול את כל הנתונים והפרמטרים בתהליכי החיפוש. זו הדרך לאתר את העובדים המתאימים שיעברו את תהליך הקבלה וההתאמה באופן מהיר וקל וללא לבזבז משאבים מיותרים לצורך העניין הזה. ככלות הכול גיוס מעסיקים באמצעות סרטוני תדמית מקדמים את האינטרס של העסק, ממקדים את החיפוש מול העובדים הרלוונטיים ומועילים לגיוס במידה רבה.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
Microsoft crm – מה זה ולמה זה חשוב?
מנהלים עסק? כדאי שתנהלו אותו נכון! כאן נסביר כיצד מערכת crm יכולה לשפר את התהליכים בעסק שלכם. מה זה...
קרא עוד »
נוב 29, 2019
הוצאת ספר דיגיטלי – איך זה מתבצע והאם זה עדיף?
מאז שאתם זוכרים את עצמכם החלום שלכם היה להוציא ספר? כבר שנים אתם כותבים למגרה ועכשיו אתם מרגישים...
קרא עוד »
יול 10, 2020
אילו חומרי גלם נדרשים למדפסת תלת מימד?
הדפסת תלת מימד היא טכנולוגיה מתהווה המאפשרת ייצור של אובייקטים מדגם דיגיטלי. זוהי דרך מהירה לייצר...
קרא עוד »
אוג 29, 2022