יש לכם חנות חיות? איך תוכלו להגדיל את המכירות?

פתיחת חנות חיות היא עסק לכל דבר. סביר להניח שאתם מאוד אוהבים בעלי חיים ומעבר להצלחה העסקית והכלכלית שלכם אתם גם רוצים לדאוג להאכלה ומחיה בריאה לבעלי חיים רבים ככל האפשר. כדי לעשות זאת תצטרכו להגביר את החשיפה לעסק ולשלב אלמנטים של מיתוג, מוניטין, אמינות ולעתים גם מחירים טובים. יש לכם חנות חיות ורוצים להגדיל את המכירות בעסק? הינה כמה טיפים חשובים לקידום חנות חיות באינטרנט >>>

ראשית – הקימו חנות אונליין:

פתיחת חנות באינטרנט לשיווק המוצרים שלכם ברחבי הרשת לא רק תפתח "סניף" נוסף שלכם אלא גם שסניף זה לא תלוי במיקום הפיזי של החנות. תוכלו להגיע לאנשים מכל רחבי הארץ ולשווק את המוצרים שלכם אונליין ללקוחות שיוכלו להזמין מכם אונליין עם משלוח עד אליהם. תקרת הזכוכית מתנפצת ואין הגבלה לכמות המכירות והלקוחות שתוכלו להגיע אליה בדרך זו. הקמת החנות אף תסייע לשפר את המוניטין והאמינות שלכם.

רשמו את החנות לגוגל מיי ביזנס:

רשמו את העסק שלכם בגוגל מיי ביזנס וגוגל מאפס. ככה תוכלו להופיע בתוצאות המקומיות כאשר מישהו מהאזור שלכם יחפש חנות חיות באזור. בהרשמה גוגל יבקש מכם לשים כתובת אמיתית של בית העסק כדי לשלוח לכם גלויה עם קוד אותו תצטרכו להזין במערכת כדי לאמת את קיום העסק שלכם ומיקומו הפיזי.

שפרו את המעורבות החברתית:

עם מגוון רשתות חברתיות פופולריות כמו פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק ואחרות – תוכלו ללא ספק לשפר את הנוכחות הדיגיטלית שלכם ולייצר חשיפה גדולה יותר למותג שלכם. מכאן תוכלו להוביל למעורבות גדולה יותר של הקהל עם מוצרי חנות החיות שלכם ולהגדיל את המכירות. צלמו את עצמכם מסבירים על אחד המוצרים בחנות, צלמו כלב שמח עם אחד הצעצועים שלכם ומצאו רעיונות נוספים לתמונות וסרטונים שניתן לשתף ברשתות החברתיות ולהגדיל מכירות.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדפסת כרטיסים מגנטיים יד שניה או להשכרה?
אחד המוצרים החשובים ביותר עבור כל בעל עסק לצרכים שונים, הוא כרטיסים מגנטיים, כרטיסים בהם הוא משתמש גם...
קרא עוד »
אוק 12, 2017
טכנאי מחשבים בחולון
יש תחומים מסוימים בחיים, בהם רצוי מאוד להשתמש בבעלי מקצוע מהאזור בו אנחנו מתגוררים או עובדים. כך למשל...
קרא עוד »
מאי 16, 2017
Microsoft crm – מה זה ולמה זה חשוב?
מנהלים עסק? כדאי שתנהלו אותו נכון! כאן נסביר כיצד מערכת crm יכולה לשפר את התהליכים בעסק שלכם. מה זה...
קרא עוד »
נוב 29, 2019